Політика повернення

Відповідно до Закону “Про захист прав споживачів” Ви маэте право повернути не підходящий товар або обміняти його на інший протягом 14 днів з моменту отримання замовлення.

УВАГА! У зв’язку із введенням в Україні воєнного стану тимчасово, на період дії правового режиму воєнного стану, ми можемо відкласти виконання зобов’язань по поверненню коштів.

Товари належної якості, замовлені на andretan.ua, що не підійшли з яких-небудь причин (фасон, розмір, колір), підлягають поверненню та обміну протягом 14 днів, не враховуючи день покупки, за умови:

  відсутності слідів експлуатації та носіння;
  збереження товарного вигляду і споживчих властивостей;
  наявності оригінальної та неушкодженої упаковки і ярликів.

Товар, придбаний в інтернет-магазині, може бути повернутий тільки на склад інтернет-магазину.

Вартість доставки для повернення/обміну товару оплачує покупець*.

*Виключення: виробничий брак або пересорт (інший розмір, колір або артикул). У цьому випадку, повернення здійснюється нашим коштом.

Товари після експлуатації або з пошкодженими ярликами, замовлені на ariadna.in.ua, обміну та поверненню не підлягають.

Процес повернення товару:

 • Зв’яжіться з менеджером інтернет-магазину за телефоном +38-050-311-86-81 (зателефонуйте або напишіть у Viber)
 • Надішліть товар за адресою, яку Вам надасть менеджер.
 • Після відправлення повернення необхідно повідомити номер ТТН (товарно-транспортної накладної) менеджеру інтернет-магазину.
 • Для повернення грошових коштів на банківський рахунок необхідно повідомити ваші ПІБ, номер банківської картки, IBAN карткового рахунку, ідентифікаційний код (РНОКПП). Повернення грошових коштів здійснюється протягом 10 банківських днів з моменту отримання повернення співробітником складу.

Процес обміну товару:

 • Зв’яжіться з менеджером інтернет-магазину за телефоном +38-050-311-86-81 (зателефонуйте або напишіть у Viber)
 • Надішліть товар за адресою, яку Вам надасть менеджер.
 • Після відправлення повернення необхідно повідомити номер ТТН (товарно-транспортної накладної) менеджеру інтернет-магазину.
 • Зв’яжіться з менеджером інтернет-магазину для бронювання товару на обмін.

Відправлення замовлення на обмін здійснюється після його повної комплектації та отримання повернення менеджером інтернет-магазину.

Товари, що не підлягають обміну та поверненню:
 • дитячі іграшки (м’які, гумові, надувні);
 • панчішно-шкарпеткові вироби.
 • бiлизна

З повним переліком товарів і текстом закону України «Про захист прав споживачів» можна ознайомитися за посиланням: https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/1023-12

Якщо товар не підлягає обміну і поверненню, відправлення назад відбувається коштами клієнта. У разі невиконання умов, встановлених цим пунктом, інтернет-магазин ariadna.in.ua має право відмовити в задоволенні претензії про брак або недостачу будь-якого товару.

Потрібна допомога?

Зв’яжіться з нами за телефоном +38-050-311-86-81 (зателефонуйте або напишіть у Viber), щоб отримати запитання, пов’язані з відшкодуванням та поверненням.
Кошик
ARIADNA
Exit mobile version