Персональні даніх

Згода на обробку персональних даних

Згода на обробку персональних даних Покупець, реєструючись на сайті даного Інтернет магазину (далі – Сайт), зобов’язується прийняти Згоду на обробку персональних даних (далі – Згода) згідно ст. 6 Закону України “Про захист персональних даних” від 01.06.2010 р. No2297 – VI.


Прийняттям справжньої Згоди є реєстрація Покупця на Сайті або оформлення замовлення без реєстрації

Покупець дає свою згоду на обробку своїх персональних даних з наступними умовами:
1. Згода дається на обробку своїх персональних даних, як без використання засобів автоматизації, так і з їх використанням.
2. Згода дається на обробку наступних персональних даних : прізвище, ім’я, по батькові; дата народження; адреса реєстрації і проживання; номери контактних телефонів; адреси електронної пошти.
3. Метою обробки персональних даних є – продаж товарів з сайту, а також обробка замовлень Покупця.
4. Основою для обробки персональних даних є ст. 6 Закону України “Про захист персональних даних” від 01.06.2010 р. No2297 – VI. В ході обробки з персональними даними будуть здійснені наступні дії: збір, систематизація, накопичення, зберігання, уточнення, використання, блокування, знищення.
5. Покупець дає свою згоду на передачу персональних даних третім особам без попереднього повідомлення Покупця, якщо це пов’язано з обробкою або доставкою замовлення Покупця.
6. Персональні дані обробляються до ліквідації сайту Інтернет Магазину.
7. Згода може бути відкликана Покупцем, шляхом напряму письмової заяви на електронну адресу klick679@gmail.com.
8. Справжня згода діє увесь час до моменту припинення обробки персональних даних, вказаних в п.6 і п.7 цієї Згоди.

Shopping Cart